Lenovo 4XH1S82999 interfacekaart/-adapter Intern M.2
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XH1S82999
- EAN: 0195892127376 4582764917191
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | M.2 |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE EMC EU DoC FCC RCM DoC BSMI UK DoC VCCI KCC CB ECAC RoHS Morocco DoC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 353 mm |
| Diepte | 125,2 mm |
| Hoogte | 21,8 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Breedte verpakking | 500 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 2,37 kg |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 500 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 2,37 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Type verpakking | Doos |