Lenovo 4XH1S61880 toetsenbordaccessoire USB-ontvanger
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XH1S61880
- EAN: 0195892131458
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | USB-ontvanger |
| Soort apparaat | Muis/toetsenbord |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | ThinkPad T16g Gen 3 ThinkPad T16g Series - T16g G3 |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Technische details | |
| Type product | USB-ontvanger |
| Soort apparaat | Muis/toetsenbord |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Type verpakking | Doos |
| Compatibiliteit | ThinkPad T16g Gen 3 ThinkPad T16g Series - T16g G3 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 5,8 mm |
| Diepte | 18,4 mm |
| Hoogte | 15,3 mm |
| Gewicht | 1,5 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 77 mm |
| Diepte verpakking | 98 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Gewicht verpakking | 36,5 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |