Lenovo 4XH1P80848 computerbehuizing onderdelen Full Tower SSD-montagebeugel
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XH1P80848
- EAN: 0195892101246 4582763257403
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Soort | SSD-montagebeugel |
| Compatibele producten | ThinkStation P8 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 354 g |
| Breedte verpakking | 26 mm |
| Diepte verpakking | 15,7 mm |
| Hoogte verpakking | 9 mm |
| Gewicht verpakking | 524 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Technische details | |
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Soort | SSD-montagebeugel |
| Compatibele producten | ThinkStation P8 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 26 mm |
| Diepte verpakking | 15,7 mm |
| Hoogte verpakking | 9 mm |
| Gewicht verpakking | 524 g |