Lenovo 4XH1P80847 computerbehuizing onderdelen Full Tower SSD-montagebeugel
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XH1P80847
- EAN: 0195892101253
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Soort | SSD-montagebeugel |
| Compatibele producten | ThinkStation P8 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 720 g |
| Breedte verpakking | 325 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Gewicht verpakking | 933 g |
| Technische details | |
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Soort | SSD-montagebeugel |
| Compatibele producten | ThinkStation P8 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 325 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Gewicht verpakking | 933 g |
| Type verpakking | Doos |