Lenovo 4XH1L18997 bridge voor grafische kaart 2-weg grafische kaart brug
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XH1L18997
- EAN: 0195892081302 4571592429556
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | 2-weg grafische kaart brug |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 177 mm |
| Gewicht verpakking | 800 g |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Breedte verpakking | 53 mm |
| Gewicht | 460 g |
| Diepte | 47,4 mm |
| Hoogte | 5,44 mm |
| Breedte | 50,3 mm |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | CE |