Lenovo 4XH0L55146 laptop accessoire Anders
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XH0L55146
- EAN: 0190576402879 4058154113011
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Anders |
| Kleur van het product | Rood |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Compatibiliteit | ThinkPad X1 |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 10 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 7,6 mm |
| Diepte | 7,6 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Gewicht | 2 g |
| Overige specificaties | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |