Lenovo 4XF1M24244 computerbehuizing onderdelen Full Tower HDD-bevestigingsbeugels
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XF1M24244
- EAN: 5715063669570 0195892088103 45 ...2088103 4571592808092meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Soort | HDD-bevestigingsbeugels |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Compatibele producten | ThinkStation P3 Tower ThinkStation P3 Tower Gen 2 ThinkStation P Series - ThinkStation P3 Tower Gen 2 |
| Technische details | |
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Soort | HDD-bevestigingsbeugels |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Compatibele producten | ThinkStation P3 Tower ThinkStation P3 Tower Gen 2 ThinkStation P Series - ThinkStation P3 Tower Gen 2 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 1,2 kg |
| Verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 1,2 kg |
| Type verpakking | Doos |