Lenovo 4XF1M24243 computerbehuizing onderdelen Full Tower Opslagschijflade
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XF1M24243
- EAN: 0195892088097
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Aantal storage drives ondersteund | 2 |
| Soort | Opslagschijflade |
| Maat | 2.5/3.5 |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Compatibele producten | ThinkStation P Series-ThinkStation P3 Tower ThinkStation P Series-ThinkStation P3 Ultra |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 1,2 kg |
| Technische details | |
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Aantal storage drives ondersteund | 2 |
| Soort | Opslagschijflade |
| Maat | 2.5/3.5 |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Compatibele producten | ThinkStation P Series-ThinkStation P3 Tower ThinkStation P Series-ThinkStation P3 Ultra |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 1,2 kg |