Lenovo 4XC1R04815 netwerkkaart Intern WWAN
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XC1R04815
- EAN: 0195892109594
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Hostinterface | M.2 |
| Interface | WWAN |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Compatibele producten | ThinkPad |
| Component voor | Laptop |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 75 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 90 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 2,3 mm |
| Gewicht | 6,8 g |
| Breedte verpakking | 53 mm |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Hoogte verpakking | 177 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 53 mm |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Hoogte verpakking | 177 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Prestatie | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Compatibele producten | ThinkPad |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Soort | WWAN Card |
| Overige specificaties | |
| Soort | WWAN Card |