Lenovo 4X90U90617 Thunderbolt-kabel 0,7 m 40 Gbit/s Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X90U90617
- EAN: 0193386287377
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Thunderbolt-versie | 3 |
| Aansluiting 1 | Man |
| Aansluiting 2 | Man |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 0,7 m |
| Data transfer snelheid (max) | 40 Gbit/s |
| Gewicht | 33 g |
| Certificering | CE |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 33 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Technische details | |
| Aansluiting 1 | Man |
| Aansluiting 2 | Man |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 0,7 m |
| Data transfer snelheid (max) | 40 Gbit/s |
| Gewicht | 33 g |
| Certificering | CE |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |