Lenovo 4X90U90616 USB grafische adapter Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X90U90616
- EAN: 0193386287353
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 89 g |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 104 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 104 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |