Lenovo 4X90Q93976 video kabel adapter Mini DisplayPort HDMI Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X90Q93976
- EAN: 0192330482998
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| HDMI versie | 2.0 |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Plug and play | Ja |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 33 g |
| Gewicht verpakking | 36 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Zak |
| Gewicht verpakking | 36 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Zak |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |