Lenovo 4X81S85524 stylus-pen 3,6 g Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X81S85524
- EAN: 0195892127239 4582764913322
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Certificering | CE EMC ROHS UKCA VCCI KCC FCC ICES NOM |
| Hoogte | 116,8 mm |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Compatibiliteit | ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (AMD) ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (Intel) |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 77 g |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Hoogte | 116,8 mm |
| Gewicht | 3,6 g |
| Kenmerken | |
| Certificering | CE EMC ROHS UKCA VCCI KCC FCC ICES NOM |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (AMD) ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (Intel) |
| Apparaatcompatibiliteit | Laptop |
| Ondersteunde protocollen | AES 1.0 |
| Tipkleur | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 77 g |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 80 procent |