Lenovo 4X81P44052 stylus-pen 10,4 g Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X81P44052
- EAN: 0195892104803
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Certificering | FCC(EMC) IC(EMC) CE(EMC) CB UKCA SABS CoC VCCI(EMC) KC(EMC) |
| Breedte | 131,9 mm |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Grijs |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 65 g |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Breedte | 131,9 mm |
| Gewicht | 10,4 g |
| Kenmerken | |
| Certificering | FCC(EMC) IC(EMC) CE(EMC) CB UKCA SABS CoC VCCI(EMC) KC(EMC) |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Grijs |
| Apparaatcompatibiliteit | Laptop |
| Ondersteunde protocollen | WGP, MPP2.0, AES2.0, and AES1.0 |
| Magnetische oplaadconnector | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 65 g |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 80 procent |