Lenovo 4X71M23190 geheugenmodule 48 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X71M23190
- EAN: 0195892089216
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Intern geheugen | 48 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Component voor | Laptop |
| Geheugen form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Kenmerken | |
| Intern geheugen | 48 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Component voor | Laptop |
| Geheugen form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 95 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 67,8 mm |
| Diepte | 30,1 mm |
| Hoogte | 3,8 mm |
| Gewicht | 18 g |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 177 mm |
| Diepte verpakking | 59 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Gewicht verpakking | 35 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 177 mm |
| Diepte verpakking | 59 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Gewicht verpakking | 35 g |