Lenovo 4X71L68779 geheugenmodule 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X71L68779
- EAN: 5715063720134 0195892085478
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 16 GB |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Kenmerken | |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 16 GB |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 69,6 mm |
| Diepte | 1,2 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 15 g |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 157 mm |
| Diepte verpakking | 58 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Gewicht verpakking | 35 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 157 mm |
| Diepte verpakking | 58 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Gewicht verpakking | 35 g |