Lenovo 4X71K08906 geheugenmodule 8 GB 1 x 8 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X71K08906
- EAN: 4571592088531 0195892068488
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Component voor | PC |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Kenmerken | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Component voor | PC |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 69,6 mm |
| Diepte | 1,2 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 15 g |
| Breedte verpakking | 157 mm |
| Diepte verpakking | 58 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 157 mm |
| Diepte verpakking | 58 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |