Lenovo 4X71D09534 geheugenmodule 16 GB 1 x 16 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X71D09534
- EAN: 0195890234038 1958902340382
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Laptop |
| ECC | Nee |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 16 GB |
| Geheugen form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Design | |
| Certificering | CE |
| Kenmerken | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Laptop |
| ECC | Nee |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 16 GB |
| Geheugen form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Certificering | CE |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 69,6 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 3,7 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Type verpakking | Blister |
| Breedte verpakking | 57 mm |
| Diepte verpakking | 157 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Blister |
| Breedte verpakking | 57 mm |
| Diepte verpakking | 157 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |