Lenovo 4X41K79634 laptoptas 33 cm (13") Opbergmap/sleeve Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X41K79634
- EAN: 4571592316924 0195892079316
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Draaghandvat | Ja |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Nylon |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Waterbestendig |
| Aantal | 1 |
| Compatibiliteit | ThinkPad 13 |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Keyboard compartiment | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 333 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 226 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Breedte verpakking | 332 mm |
| Diepte verpakking | 28 mm |
| Hoogte verpakking | 223 mm |
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Design | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Draaghandvat | Ja |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Nylon |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Waterbestendig |
| Compatibiliteit | ThinkPad 13 |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Technische details | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Draaghandvat | Ja |
| Voorvak | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Breedte verpakking | 332 mm |
| Diepte verpakking | 28 mm |
| Hoogte verpakking | 223 mm |
| Gewicht verpakking | 400 g |