Lenovo 4X40X54260 laptoptas 43,9 cm (17.3") Rugzak Houtskool, Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X40X54260
- EAN: 0194552764852 1945527648528
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Houtskool, Grijs |
| Type etui | Rugzak |
| Maximale schermgrootte | 43,9 cm (17.3") |
| Aantal compartimenten | 3 |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Polyester |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Aantal | 1 |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Buitenste zakken | Zijvak |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 24 l |
| Breedte | 335 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Gewicht | 840 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 418 x 292,6 x 37,2 mm |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 540 mm |
| Gewicht verpakking | 930 g |
| Design | |
| Type etui | Rugzak |
| Maximale schermgrootte | 43,9 cm (17.3") |
| Aantal compartimenten | 3 |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Polyester |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Technische details | |
| Type etui | Rugzak |
| Voorvak | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 540 mm |
| Gewicht verpakking | 930 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |