Lenovo 4X30L79922 toetsenbord Inclusief muis Universeel USB QWERTY Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X30L79922
- EAN: 0190725477314
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| USB-hub | Nee |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Nee |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Ergonomie | |
| Plug and play | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 3 |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 570 g |
| Gewicht muis | 70 g |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 62,3 x 111,3 x 33,7 mm |
| Technische details | |
| Waterdicht | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Overige specificaties | |
| Intern | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |