| Toetsenbord |
|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| USB-hub | Nee |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Windows-toetsen | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Certificering | C, CE, TUV, RCM, CB, FCC, CTUVus, EAC, ETA, BIS, NTC, VCCI, MIC, BSMI, NCC, SUBTEL Chile, IFETEL, CITC, ICASA, IDA, ANATEL, SRRC, CNC, KCC, TRA, COFETEL, SIRIM |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Spatwaterdicht |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Polssteun | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Certificering | C, CE, TUV, RCM, CB, FCC, CTUVus, EAC, ETA, BIS, NTC, VCCI, MIC, BSMI, NCC, SUBTEL Chile, IFETEL, CITC, ICASA, IDA, ANATEL, SRRC, CNC, KCC, TRA, COFETEL, SIRIM |
| Ergonomie |
|---|
| Plug and play | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken |
|---|
| Plug and play | Ja |
| Ontvanger |
|---|
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Energie |
|---|
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis |
|---|
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen |
|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Technische details |
|---|
| Multimediatoetsen | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Gewicht toetsenbord | 700 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 164 x 450 x 20 mm |
| Verpakking |
|---|
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Overige specificaties |
|---|
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Logistieke gegevens |
|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |