Lenovo 4X21M37473 netvoeding & inverter Binnen 100 W Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X21M37473
- EAN: 0195892089445
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 5 A |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | CB/CCC/CECP/CE/BSMI/Morocco/ SEC/NOM/PSB/SII/TUV-GS/Ukraine/UL/RCM/ISC/SONCAP/ Kvalitet/Uzbek/TUV-S/INSM/KUCAS/KC,KCC/NRCan/ NOM-029/CU/BIS |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 5 A |
| Prestatie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Compatibiliteit | CB/CCC/CECP/CE/BSMI/Morocco/ SEC/NOM/PSB/SII/TUV-GS/Ukraine/UL/RCM/ISC/SONCAP/ Kvalitet/Uzbek/TUV-S/INSM/KUCAS/KC,KCC/NRCan/ NOM-029/CU/BIS |
| Design | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 550 g |
| Breedte | 108 mm |
| Diepte | 56,5 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 264 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 53 mm |
| Gewicht verpakking | 750 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |