Lenovo 4X21B84024 netvoeding & inverter Binnen 65 W Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X21B84024
- EAN: 0195477666184 4580551528056
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Stroom | 3.25 A |
| Ingangsspanning | 20 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | CB/CE/SII/KCC/ VCCI/FCC& ICES cTUVus/TUV |
| Energie | |
| Stroom | 3.25 A |
| Ingangsspanning | 20 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Prestatie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Certificering | CB/CE/SII/KCC/ VCCI/FCC& ICES cTUVus/TUV |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | CB/CE/SII/KCC/ VCCI/FCC& ICES cTUVus/TUV |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 412 g |
| Breedte | 329,2 mm |
| Diepte | 105,2 mm |
| Hoogte | 7,2 mm |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Breedte verpakking | 360 mm |
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 720 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |