Lenovo 4X20M26277 netvoeding & inverter Binnen 65 W Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X20M26277
- EAN: 0191200521706 5715328220157
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Automatische uitgangsspanningaanpassing | Ja |
| Prestatie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Aansluiting(en) | USB C |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 220 g |
| Breedte | 46 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte | 28,5 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |