| Kenmerken |
|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | Serbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM(Mexico), CB, CCC (Safety and EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS, IARM (Argentina), ICES, EMC, C-Tick, C-UL, FCC, PSE, PSB |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Energie |
|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Prestatie |
|---|
| Bedoeld voor | Laptop |
| Certificering | Serbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM(Mexico), CB, CCC (Safety and EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS, IARM (Argentina), ICES, EMC, C-Tick, C-UL, FCC, PSE, PSB |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Certificaten |
|---|
| Certificering | Serbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM(Mexico), CB, CCC (Safety and EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS, IARM (Argentina), ICES, EMC, C-Tick, C-UL, FCC, PSE, PSB |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Gewicht | 220 g |
| Breedte | 46 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte | 28,5 mm |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU |
| Logistieke gegevens |
|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |