| Kenmerken |
|---|
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Stroom | 1.5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Instelbare uitgangsspanning | Ja |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 2,25 A |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Power huidig type | AC-naar-DC |
| Certificering | CCC (Safety and EMI),CB,NEMKO,KC,SIRIM,Serbia,NOM(Mexico),MEPS,C-Tick,EMC,ICES,IARM (Argentina),PSB,PSE,FCC,C-UL,CECP,CE,GS,GOST,BSMI |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie |
|---|
| Stroom | 1.5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Instelbare uitgangsspanning | Ja |
| Automatische uitgangsspanningaanpassing | Ja |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 2,25 A |
| Prestatie |
|---|
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Power huidig type | AC-naar-DC |
| Certificering | CCC (Safety and EMI),CB,NEMKO,KC,SIRIM,Serbia,NOM(Mexico),MEPS,C-Tick,EMC,ICES,IARM (Argentina),PSB,PSE,FCC,C-UL,CECP,CE,GS,GOST,BSMI |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Type koeling | Passief |
| Ingebouwde ventilator | Nee |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Certificaten |
|---|
| Certificering | CCC (Safety and EMI),CB,NEMKO,KC,SIRIM,Serbia,NOM(Mexico),MEPS,C-Tick,EMC,ICES,IARM (Argentina),PSB,PSE,FCC,C-UL,CECP,CE,GS,GOST,BSMI |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Gewicht | 220 g |
| Breedte | 46 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte | 28,5 mm |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | US |
| Logistieke gegevens |
|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |