| Poorten & interfaces |
|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Netwerk |
|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Prestatie |
|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Certificering | FCC/ICES, CE, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, LoA, Ukraine DoC, NOM |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Koeling |
|---|
| Ingebouwde ventilator | Nee |
| Opslagmedia |
|---|
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Energie |
|---|
| Type stroombron | USB |
| Netstekker | USB Type-C |
| Software |
|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 137 g |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 635,5 g |
| Design |
|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC/ICES, CE, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, LoA, Ukraine DoC, NOM |
| Verpakking |
|---|
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 635,5 g |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Inclusief AC-adapter | Ja |