Lenovo 40AWGN65UK netvoeding & inverter Binnen 65 W Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 40AWGN65UK
- EAN: 0195892115649
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Stroom | 1.5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 3,25 A |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL FCC ICES DOE CEC NRCAN SEC NOM-001 NOM-029 CE ErP GS EAC KUKAS Morocco KVALITET NRCS LOA SABS CoC UAE UKCA STCOA ISC PSE VCCI KC KCC KMEPS BSMI SII |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Energie | |
| Stroom | 1.5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 3,25 A |
| Prestatie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Certificering | UL FCC ICES DOE CEC NRCAN SEC NOM-001 NOM-029 CE ErP GS EAC KUKAS Morocco KVALITET NRCS LOA SABS CoC UAE UKCA STCOA ISC PSE VCCI KC KCC KMEPS BSMI SII |
| Design | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | UL FCC ICES DOE CEC NRCAN SEC NOM-001 NOM-029 CE ErP GS EAC KUKAS Morocco KVALITET NRCS LOA SABS CoC UAE UKCA STCOA ISC PSE VCCI KC KCC KMEPS BSMI SII |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 115 g |
| Breedte | 47 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 101 mm |
| Diepte verpakking | 96 mm |
| Hoogte verpakking | 58 mm |
| Gewicht verpakking | 250 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |