Lenovo 40AF0135UK laptop dock & poortreplicator Bedraad USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 40AF0135UK
- EAN: 0191999788311 5059902007247
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Netwerk | |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| 10G support | Nee |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Inclusief optische drive | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Multimedia | |
| Inclusief optische drive | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 480 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-a naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |