Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Camera HD-type | Full HD |
| Megapixels | 2 MP |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 640x480@30fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 720p, 1080p |
| Ondersteunde videoformaten | M-JPEG, YUY2 |
| Diagonaal gezichtsveld | 95° |
| Minimale belichting | 3 Lux |
| Operating voltage | 5 V |
| Plug and play | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Privacycamera | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 20.04 LTS |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Design | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Interface | USB 2.0 |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Montagewijze | Clip/standaard |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Certificering | CE, FCC, ICES, CB, KCC, BSMI, VCCI, UKR, SASO, EAC, VCCI NOM |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 20.04 LTS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Hoogte | 62 mm |
| Gewicht | 130 g |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Breedte verpakking | 137 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Microfoon | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |