Lenovo 0B47377 geheugenmodule 4 GB 1 x 4 GB DDR3 1600 MHz ECC
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 0B47377
- EAN: 0887456580894 5054931147889 88 ...1147889 8874565808942 0801940085726 0809186253084 0807030476825 0809385647653 4560421092054 5054629515655 4053162375291 0809185796575 5054484230632 5054533230637meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Kloksnelheid geheugen | 1600 MHz |
| ECC | Ja |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 4 GB |
| Geheugen form factor | 240-pin DIMM |
| Loden behuizing | Goud |
| Kenmerken | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Kloksnelheid geheugen | 1600 MHz |
| ECC | Ja |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 4 GB |
| Geheugen form factor | 240-pin DIMM |
| Loden behuizing | Goud |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 134 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Gewicht | 15 g |