Lenovo 0B47089 video kabel adapter 0,2 m Mini DisplayPort HDMI Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 0B47089
- EAN: 0887037753167 4053162401532 50 ...2401532 5054484542902 0808112925187 5054533542907 0096122023966 5054629388242 0809392596876 8870377531672meer
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Certificering | CB, CE, ICES, KC, VCCI, EMC, C-Tick, FCC, BSMI |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 30 Hz |
| Certificaten | |
| Certificering | CB, CE, ICES, KC, VCCI, EMC, C-Tick, FCC, BSMI |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 40 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |