Lenovo 0A61771 schermfilter 39,6 cm (15.6") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 0A61771
- EAN: 4054318778034 5054629577523 50 ...9577523 5054533346970 6457435805962 0645743580596 0064574358059 5054484346975meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Geschikt voor | Laptop |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Antireflectie, Privacy |
| Compatibiliteit | ThinkPad Edge 15, E520, L520, T510, T520, T520i, W510, W520 |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Compatibiliteit | ThinkPad Edge 15, E520, L520, T510, T520, T520i, W510, W520 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 45,36 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 344,729 x 0,533 x 194,031 mm |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |