Lenovo 0A61769 schermfilter 35,6 cm (14") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 0A61769
- EAN: 0401133539557 0645743580572 50 ...3580572 5054565246392 5054533346956 0559877126349 4054828557303 0804067195934 0801940121189 7426900117120 5054629246399 0809394435524 4053162309944 0808113972081 4560209850821 0646000000000 4923123162317 5054484346951meer
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Geschikt voor | Laptop |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Antireflectie, Privacy |
| Compatibiliteit | ThinkPad Edge 14, Edge E420, L420, L421, SL410, T420, T420i, T420s, T420si |
| Lichttransmissie | 68 procent |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Compatibiliteit | ThinkPad Edge 14, Edge E420, L420, L421, SL410, T420, T420i, T420s, T420si |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 36,29 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 309,905 x 0,533 x 174,447 mm |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |