Legamaster Magic-Chart flipchart folie 60x80cm
- Merk: Legamaster
- Categorie:
- SKU: 7-159000
- EAN: 8713797066303 8713797095167
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Zelfplakkend | Ja |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 0,0500 mm |
| Gewicht | 588 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 62 mm |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Gewicht verpakking | 663 g |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Pallet nettohoogte | 178 cm |
| Pallet nettodiepte | 120 cm |
| Pallet nettobreedte | 80 cm |
| Pallet brutogewicht | 355 kg |
| Nettogewicht pallet | 282,2 kg |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8713797095174 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Leveranciersinformatie | |
| Product- of artikelinformatieblad beschikbaar? | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Pallet brutohoogte | 178 cm |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Producten per pallet | 480 stuk(s) |
| Douane productcode (TARIC) | 39202029 |
| Pallet nettohoogte | 178 cm |
| Pallet nettodiepte | 120 cm |
| Pallet nettobreedte | 80 cm |
| Pallet brutogewicht | 355 kg |
| Nettogewicht pallet | 282,2 kg |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8713797095174 |
| UNSPSC-code | 44111903 |