Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Verbinding met pc | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | PCI Express |
| Interface | Ethernet |
| Vezel-optische connector | LC |
| Fibre channel-poorten | 1 |
| Bandbreedte | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 16000 Mbit/s |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 14.025 Gbps (1600 MBps), 8.5 Gbps (800 MBps), 4.25 Gbps (400 MBps) |
| Netwerk | |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 14.025 Gbps (1600 MBps), 8.5 Gbps (800 MBps), 4.25 Gbps (400 MBps) |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 16000 Mbit/s |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 168 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Gewicht | 113 g |
| Prestatie | |
| Ondersteunde mediatypen | SFP+ |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Overige specificaties | |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 14.025 Gbps (1600 MBps), 8.5 Gbps (800 MBps), 4.25 Gbps (400 MBps) |
| Verbinding met pc | Ja |
| Ondersteunde mediatypen | SFP+ |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |