Hewlett Packard Enterprise C8011A back-up-opslagmedium Lege gegevenscartridge 80 GB DAT 8 mm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C8011A
- EAN: 0882780307339 9548778954251 50 ...8954251 5052916436102 4032015023916 5704327735687 4053162379817 5051964059516 5051395530653 5052461591288 0082780307333 5053676913308 6092015024410 1102015023414 20882780307333 0809185301809 8827803073398 4948382442444 0809385151372 0801200931107 0640206717090 0600889457102 0806791991745 3102014023444 5596692233963 0112015023827meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | DAT |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 80 GB |
| Capaciteit met compressie | 160 GB |
| Tape durability | 2000 passes |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Rood |
| Design | |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Rood |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 8 mm |
| Tape-lengte | 150 m |
| Dikte tape | 5,60 µm |
| Gewicht | 50 g |
| Maat | 8 cm (3.15") |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 5200 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 100 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 80 x 58,9 x 19,1 mm |
| Pallet brutogewicht | 383 kg |
| Tapebreedte (metrisch) | 8 mm |
| Maat | 8 cm (3.15") |
| Gewicht omdoos | 0,498 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 10 stuk(s) |
| Producten per pallet | 5200 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1270 x 1000 mm |
| Coërciviteit | 2350 Oe |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 100 stuk(s) |