Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack optisch schijfstation Intern DVD-ROM Zwart
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: 652232-B21
- EAN: 0886111563364 5057454828419 74 ...4828419 7427447477432 7427450119183 0808113021628 4948382819246 0012305247592 0151903088333 0745449858101 5054484407904 0163120530885 3609740147999 8861115633642 0787322248883 5054629290552 4053162258495 9865745914156 0787322249095 7427446092049 7427456333330 8978467377381 5052883808865 0804067405248 0132017579221 8978467401406 5054533407909meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Laadmechanisme | Lade |
| Prestatie | |
| Soort optische drive | DVD-ROM |
| Interface | SATA |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 100,8 mm |
| Diepte | 198,3 mm |
| Hoogte | 273,1 mm |
| Gewicht | 665 g |
| Overige specificaties | |
| Aantal optische schijven | 1 schijven |
| S/PDIF-uitgang | Nee |
| FireWire 800 | Nee |
| FireWire 400 | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |