Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Interfaces
• Auto-MDIX: zorgt voor automatische aanpassing aan 1-op-1 of crossoverkabels op alle 10/100 en 10/100/1000-poorten
Prestaties
• Half/Full-duplex automatische onderhandeling op elke poort: verdubbelt de doorvoer van elke poort
Quality of Service (QoS)
• IEEE 802.1p prioritering: levert data aan apparaten op basis van prioriteit en het type verkeer
Gebruiksgemak
• Unmanaged: plug-en-play gemak
Flexibiliteit
• Geen ventilatoren: stille werking voor implementatie in open ruimten
Warranty and support
• Lifetime warranty: for as long as you own the product with advance replacement and next-business-day delivery (available in most countries)*
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 22 |
| Aantal Combo SFP-poorten | 2 |
| Aantal SFP/SFP+ poorten | 2 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Nee |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 10/100 Mbps |
| Switchingcapaciteit | 48 Gbit/s |
| Throughput | 35,7 Mpps |
| Max. overdrachtssnelheid | 1 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 0,5 MB |
| Design | |
| Veiligheid | CSA, UL, IEC, EN |
| Elektromagnetische compatibiliteit | FCC |
| Prestatie | |
| Flash memory | 0,5 MB |
| Packet buffergeheugen | 0,5 MB |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 22 W |
| Stroom | 0.2 - 0.3 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 8.0µs/3.6µs |
| Afmetingen (B x D x H) | 169 x 336 x 44 mm |
| Wifi | Nee |
| Netwerkfuncties | Gigabit Ethernet |
| Montage | EIA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (imperiaal) | 1,35 kg (2.98 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 336 x 168,9 x 43,9 mm (13.2 x 6.65 x 1.73") |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Warmtedissipatie | 75 BTU/h |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,35 kg |