HPE S2T76A netwerk-switch Managed L2/L3 1U Zilver
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: S2T76A
- EAN: 0190017700885 4549821580347
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
HPE S2T76A, Managed, L2/L3, Rack-montage, 1U
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
100GbE 16QSFP28 Power to Connector A |
HPE-S2T76A | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
|
HPE 100GbE 16QSFP28 P2C Sw SN2100M w/NVD |
6595841 | |||
Verwante producten
-
Categorie: Rack-toebehoren
-
Categorie: Rack-toebehoren
-
Categorie: Rack-toebehoren
-
Categorie: Rack-toebehoren
-
Categorie: Rack-toebehoren
-
Categorie: Rack-toebehoren
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
HPE 25Gb SFP28 to SFP28 0.5m Direct Attach Copper Cable InfiniBand en Glasvezelkabel 0,5 m SFP ZwartCategorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
Beschrijving
HPE S2T76A. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. Console port: RJ-45. Switchingcapaciteit: 3200 Gbit/s. Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Traffic shaping | Ja |
| Traffic-classificatie | Ja |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 0 |
| Console port | RJ-45 |
| Vezel-optische connector | QSFP28 |
| Fibre channel-poorten | 16 |
| Aantal QSFP28-poorten | 16 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Aantal beheerpoorten | 1 stuk(s) |
| Netwerk | |
| 10G support | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 3200 Gbit/s |
| Protocollen | |
| Ondersteunde protocollen | Ethernet |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Ondersteunde mediatypen | QSFP28 |
| Stapelbaar | Nee |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Redundante voeding | Ja |
| Stroombron | AC |
| Energiebesparingsmodus (EEE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Technische details | Integrated redundant power supply |
| Software (optioneel) | HPE SN2100M 100GbE 8p Upgrade E-LTU (Q2M94AAE) |
| Poortsnelheid | Supports speeds of 1, 10, 25, 40, 50, 100 GbE |
| Gewicht (imperiaal) | 4,54 kg (10 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,7 x 199,9 x 508 mm (1.72 x 7.87 x 20") |
| Ondersteunde protocollen | Ethernet |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,9 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 508 mm |
| Gewicht | 4,53 kg |
| Optische vezel | |
| Vezel-optische connector | QSFP28 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde mediatypen | QSFP28 |