HPE S0U65A network switch module
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: S0U65A
- EAN: 0190017650739 0190017651217
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 8 |
| Prestatie | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 780,2 g |
| Gewicht (imperiaal) | 0,771 kg (1.7 lbs) |
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 213 mm |
| Hoogte | 229 mm |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |