HPE RDX 1TB RDX-cartridge
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: Q2044A
- EAN: 4948382762566 0151903049709 88 ...3049709 8856318301092 0885631830109 3609920122075 0804993455829 5269692843233 4053162719774 0712951037911 5052916436126 0638084655665 0734911329713 5053973882437 5052883498974 4139052323136 0740649420448 0823019606694 0745734198523 0806791994135 0631058213311 0172302815153 0751443480651 0168141631597 0763615888998 0640206626651 0069991920698 5054533324992 0886112594619 0642125171571 0132017740089 5054484324997 0999994606049 0191120047256 5054629229637 0803982796233 0072091718157 7427448491475meer
Offer details
Verwante producten
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | RDX-cartridge |
| Standaardcapaciteit | 1 TB |
| Capaciteit met compressie | 2 TB |
| Ondersteunde bestandsystemen | ext2, ext3, FAT32, NTFS |
| Kleur van het product | Zwart |
| Datacompressie | 2:1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 500000 uur |
| Data-uitwisseling | |
| Overdrachtssnelheid | 30 MB/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 350 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 65 °C |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 202,9 x 135,1 x 85,1 mm |
| Vormfactor | 2.5'' |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Overdrachtssnelheid (piek) | 480 MB/s |
| Leessnelheid | 30 MB/s |
| LED-indicatoren | Gereed, Ja |
| Dataoverdrachtssnelheid (sustained met compressie) | 60 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 41 - 113 °F |
| Mean time between failures (MTBF) | 500000 uur |
| Cartridge load/Unload cycles | 5000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |