HPE QR487A interfacekaart/-adapter Intern Fiber
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: QR487A
- EAN: 0886112160890 4948382867957
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Output interface | Fiber |
| Prestatie | |
| Data transfer snelheid (max) | 10 Gbit/s |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Kenmerken | |
| Data transfer snelheid (max) | 10 Gbit/s |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 215,9 mm |
| Diepte | 101,6 mm |
| Hoogte | 254 mm |
| Gewicht | 450 g |
| Overige specificaties | |
| Aantal poorten | 2 |