HPE Q2042A back-up-opslagmedium Lege gegevenscartridge 500 GB LTO
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: Q2042A
- EAN: 4948382604873 0884420361084 00 ...0361084 0000010147221 0642125179461 10147221 0151903049686 0712951042892 4053162324787 5054533113398 5053676913407 5054484113393 5051964156635 0638084655658 0806791994128 0763615888974 4054318470068 0132017910833 0088442036108 5054629081556 0640206653459 1320010365296 0751443485632 0800011235909 5053973882413 8844203610848meer
Offer details
Verwante producten
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 500 GB |
| Capaciteit met compressie | 1 TB |
| Ondersteunde bestandsystemen | ext2, ext3, FAT32, NTFS |
| Kleur van het product | Zwart |
| Mean time between failures (MTBF) | 500,000 uur |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 149 °C |
| Hoogte, in bedrijf | -15,24 - 3,048 m |
| Hoogte bij opslag | -15,24 - 10,668 m |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 350 g |
| Maat | 20,3 cm (7.99") |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 20,29 x 13,51 x 8,51 mm |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Overdrachtssnelheid | 30 Gbit/s |
| Maat | 20,3 cm (7.99") |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 41 - 113 °F |