Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
ProLiant DL385 Gen11 9015 3.5GHz 8c |
HPE-P81842-425 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Interne harde schijven
-
Categorie: Interne harde schijven
-
Categorie: Interne harde schijven
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
-
Categorie: Internal solid-state drives
Beschrijving
HPE ProLiant DL385 Gen11. Processorfamilie: AMD EPYC, Frequentie van processor: 3,6 GHz, Processormodel: 9015. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 960 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (2U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | AMD EPYC 9005 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 64 MB |
| Frequentie van processor | 3,6 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 9015 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 6 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Geheugenslots | 24x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM57416 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | 8 maximum, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs |
| Aantal beheerpoorten | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download); HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require licenses) and HPE Compute Ops Management (optional subscription available) Refer to the iLO 6 User Guide |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 646,4 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Gewicht | 42,8 kg |
| Diepte | 917,7 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 6x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Gewicht (imperiaal) | 42,8 kg (94.4 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 917,7 x 270 mm (23.6 x 36.1 x 10.6") |