| Processor |
|---|
| Processorgeneratie | Intel Xeon Scalable 5th Gen |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 30 MB |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4510 |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Geheugen |
|---|
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 8 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenslots | 32x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia |
|---|
| Totale opslagcapaciteit | 7,68 TB |
| Ondersteunde RAID-controllers | Embedded SATA controller (AHCI or Intel SATA Hybrid RAID controller) |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 7,68 TB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| NVMe | Ja |
| Grafisch |
|---|
| On-board graphics adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| Netwerk |
|---|
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces |
|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | Up to 8 PCIe Gen5, and 2 OCP 3.0, for detailed descriptions reference the QuickSpecs |
| Design |
|---|
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie |
|---|
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | HPE TPM 2.0 standard on motherboard. Optional locking Bezel Kit, Intrusion Detection Kit. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with intelligent provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) (standard) HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced (optional, requires licenses), and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Software |
|---|
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie |
|---|
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte | 727 mm |
| Hoogte | 87,5 mm |
| Diepte | 448 mm |
| Overige specificaties |
|---|
| Beveiligingseigenschappen | HPE TPM 2.0 standard on motherboard. Optional locking Bezel Kit, Intrusion Detection Kit. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 6x High Performance Fan |
| Opslagschijf type | HPE 7.68TB NVMe Gen4 Mainstream Performance Read Intensive SFF BC U.3 Static V2 Multi Vendor SSD |