Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | AMD EPYC 9005 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 64 MB |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 9115 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 6 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Geheugenslots | 24x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM57416 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | 2 maximum, for detail descriptions refer to the QuickSpecs |
| Aantal beheerpoorten | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require license), and HPE Compute Ops Management |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 649,4 mm |
| Hoogte | 242 mm |
| Gewicht | 29,4 kg |
| Diepte | 600 mm |
| Overige specificaties | |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Gewicht (imperiaal) | 29,4 kg (64.7 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 915,9 x 599,9 x 242,1 mm (36.1 x 23.6 x 9.53") |