Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | AMD EPYC 9005 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 64 MB |
| Frequentie van processor | 3,6 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 9015 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Geheugenslots | 12x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1,92 TB |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR416i-p Gen11 x16 Lanes 8GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 960 GB |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| Ondersteunde SSD-groottes | 3.5" |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 8 maximum, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs |
| Aantal beheerpoorten | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (subscription included) |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 646 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Gewicht | 39 kg |
| Diepte | 917,7 mm |
| Overige specificaties | |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 6x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 960GB SATA 6G Read Intensive LFF LPC Multi Vendor SSD |
| Gewicht (imperiaal) | 39 kg (86 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 600,2 x 917,7 x 270 mm (23.6 x 36.1 x 10.6") |