| Processor |
|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 48 MB |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
| Processormodel | 6505P |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Geheugen |
|---|
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 4 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Geheugenslots | 16x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 64 GB |
| Opslagmedia |
|---|
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| Grafisch |
|---|
| On-board graphics adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| Netwerk |
|---|
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces |
|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | Up to 6 PCIe Gen5, and 2 OCP 3.0 with Rich IO Processor, for detailed descriptions reference the QuickSpecs |
| Aantal beheerpoorten | 1 stuk(s) |
| Design |
|---|
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie |
|---|
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Intel Trust Domain Extensions (Intel TDX). Immutable Silicon Root of Trust. TPM (Trusted Platform Module) 2.0 support. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (optional subscription available) |
| Software |
|---|
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie |
|---|
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W M-CRPS Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte | 607,5 mm |
| Hoogte | 42,8 mm |
| Diepte | 434,6 mm |
| Overige specificaties |
|---|
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Intel Trust Domain Extensions (Intel TDX). Immutable Silicon Root of Trust. TPM (Trusted Platform Module) 2.0 support. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x High Performance Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |